Joint Operational Programme Romania - Ukraine - Republic of Moldova 2007 - 2013

Common borders.Common solutions. www.ro-ua-md.net

ASSIST SOFTWARE SRL

Country: 
Romania
​​Activity area: 
Розробка програмного забезпечення і Аутсорсінг
Activity description: 
Компанія „ASSIST Software” Румунія спеціалізується на проектах аутсорсінга з розвитку програмного забезпечення. Наша команда володіє солідним послужним списком, надаючи послуги високої якості. Заснована в 1992 році, компанія ASSIST Software присутня на міжнародному ринку як постачальник інноваційних рішень, додаючи цінність бізнесу з впровадженням технології високого професійного рівня. Зосереджуючи нашу діяльність для розробки складних програмних продуктів, компанія ASSIST Software надає солідні результати в нових областях, таких як мобільні бізнес додатки і додатки що базуються на Інтернет - технологіях, електронна торгівля, електронні платежі, електронна безпека, електронна система охорони здоров'я, планування ресурсів і розваги. Зосереджені на розвитку могутніх додатків останнього покоління, ми пропонуємо рішення, що забезпечують реальну бізнес вигоду. Ми поставляємо продукцію і послуги з вимірним ROI (коефіцієнтом окупності інвестицій), і підтримуємо стратегічні напрями розвитку наших партнерів. Наша команда постійно відповідає вимогам наших партнерів, постійно оновлюючи знання, завойовуючи нові області експертизи, підвищуючи якість наших консалтингових послуг і підтримки. Ми будуємо довгострокові взаємини з нашими діловими партнерами через нашу адаптацію до кожної їх потреби.
Company's goal: 
Розробка програмного забезпечення і Аутсорсінг

Компанія «ASSIST Software» ТОВ спеціалізується на проектах розвитку програмного забезпечення. Ми розгортаємо свою діяльність в провокуючій економіці, яка створює родюче середовище для Інформаційної технології і для аутсорсінга. Наша команда володіє солідним послужним списком, надаючи своєчасно послуги високої якості.

Від проектування інноваційних мобільних застосувань і до індивідуалізації існуючих бізнес - програм, ми створюємо повністю функціональні і прості у використанні застосування. У нас є досвід в створенні масштабних застосувань для найпопулярніших мобільних платформ, зокрема iPhone, Android і Windows Phone.

Розвиток індивідуалізованих застосувань є, також, частиною нашої пропозиції, наші клієнти користуються нашою експертизою в наданні програмних засобів високої якості, які відповідають підвищеним вимогам, використовуючи продуктивні команди розробників і самі кращі практики галузі.

Ґрунтуючись на технології Cloud Computing («хмарного» обчислення), ми поставляємо наші знання і досвід в інфраструктурних вирішеннях «підприємства» для проектування, розвитку, інтеграції і експлуатації приватних рішень Cloud («хмарних») для клієнтів.

Commercial banner: 
Company address: 
Вулиця Тіпографієй № 1, м. Сучава, 720043, Румунія
Company's phone: 
230 521 100
Email: 
contact-us@assist.ro
Homepage: 
assist-software.net